Aktualności

Muzyka Griega promuje w Gdańsku Fundusze norweskie i EOG

6 czerwca 2021 r. w Gdańsku, przy fontannie Neptuna na Starym Mieście, w obecności licznych mieszkańców miasta oraz turystów, odbył się występ plenerowy artystów Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, w formule flash mob.

Muzycy wykonali suitę Peer Gynt op. 46 (1888): W grocie Króla Gór norweskiego kompozytora Edwarda Griega, pod dyrekcją maestro George Tchitchinadze – dyrektora artystycznego Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.  

Wydarzenie promuje Fundusze norweskie i EOG w Polsce.

Materiał pochodzi ze strony : https://www.eog.gov.pl/strony/aktualnosci/muzyka-griega-promuje-w-gdansku-fundusze-norweskie-i-eog/

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.