Aktualności

ERASMUS + Czerwcowe Webinarium Informacyjne

W dniu 15 czerwca 2021 roku odbędzie się Pomorskie regionalne webinarium informacyjne dla programu Erasmus. Zachęcamy do uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy na Pomorskie webinarium informacyjne dotyczące Programu ERASMUS+, którego celem jest wspieranie m.in działań edukacyjnych, sportowych, oraz szkoleń dla dorosłych. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 11.00 w formule on-line (ZOOM).

W programie m.in.:

Prezentacja eksperta:

  • Wystąpienie Pani Joanny Pawlak-Jęczewskiej,  przedstawiciela Regionalnego Punktu Informacyjnego ERASMUS+ funkcjonującego w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku – Wprowadzenie do ERAMSUS+

"Najlepsze praktyki" - prezentacje przykładowych zrealizowanych projektów:

  • Pani Marii Rządkowskiej z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku  – projekt Wszyscy jesteśmy ekologiczni;
  • Pan Piotra Harhaja z Centrum Samopomocy z Gdyni – projekt Edukacja dorosłych jako narzędzie na rzecz włączenia społecznego, realizowanego w ramach Erasmus+;
  • Pan Mariusza Żelechowskiego ze Szkoły Podstawowej nr 34 w Gdyni - projekt HITMOB 4R (wystąpienie w formie filmu).Niebawem otrzymają Państwo link do rejestracji oraz program spotkania.

Rejestracja na wydarzenie i wszytskie potrzebne materiały będą publikowane TUTAJ.

W przypadku pytań proszę o kontakt programymiedzynarodowe@pomorskie.eu

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.