Aktualności

ERASMUS 2021-2027 - Pomorskie webinarium informacyjne

Zachęcamy do pobrania materiałów szkoleniowych ze spotkania informacyjnego nt. programu Erasmus+, które odbyło się w dniu 15 czerwca 2021r.

W dniu 15 czrwca 2021 roku odbyło się spotkanie informacyjne dot. programu ERASMUS+. W spotkaniu uczestniczyło ok. 65 potencjalnych beneficjentów programu. Poniżej załączamy wszystkie materiały, które były prezentowane w dniu wydarzenia.

Materiały do pobrania:

  • Pani Joanna Pawlak-Jęczewska,  przedstawiciel Regionalnego Punktu Informacyjnego ERASMUS+ w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku - Wprowadzenie do ERAMSUS+

"Najlepsze praktyki" - prezentacje przykładowych zrealizowanych projektów:

AGENDA SPOTKANIA

W przypadku pytań proszę o kontakt programymiedzynarodowe@pomorskie.eu

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.