Aktualności

Konsultacje Programu Interact 2021-2027

W terminie od 28 kwietnia do 12 maja 2021 r. zapraszamy do udziału w konsultacjach Programu Interact 2021-2027

Projekt programu oraz formularz do zgłaszania uwag są dostępne są w zakładce Konsultacje programów. https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/programy-interreg-2021-2027/konsultacje-programow/program-wspolpracy-interact-2021-2027-konsultacje-publiczne/

Program Interact świadczy pomoc ekspercką instytucjom zaangażowanym w realizację programów Interreg w UE. W ramach programu nie organizuje się naborów wniosków projektowych.
Projekt programu został przygotowany przez międzynarodową grupę roboczą, w której uczestniczą przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.
Uwagi zgłoszone w procesie konsultacji będą rozpatrywane wspólnie z partnerami zagranicznymi biorącymi udział w przygotowaniu programu.  
 

Materiał pochodzi ze strony: https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/programy-interreg-2021-2027/konsultacje-programow/program-wspolpracy-interact-2021-2027-konsultacje-publiczne/

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.