Przejdź do komentarzy

Aktualności

Budowanie partnerstwa w ramach Funduszy Norweskich - "zielone” technologie w przemyśle - spotkania z firmami norweskimi w Oslo

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji, które odbędą się 2 marca 2020 roku w Oslo, w Norwegii.

II etap naboru wniosków do Programu Rozwój Lokalny

Rozpoczyna się II etap naboru wniosków – kompletnych propozycji projektów w ramach Programu Rozwój Lokalny finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021.

Nieodpłatne wsparcie dla start-upów oraz mikro i małych firm

Projekt "InNow" współfinansowany z programu Interreg Europa Środkowa, szuka kolejnych startupów oraz małych firm działających w sektorze technologii, głównie z pogranicza czystych technologii energetycznych – OZE, efektywności energetycznej, magazynowania energii itp. (ale nie tylko), chętnych do współpracy na rzecz ich rozwoju.

Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy otwarty!

Konferencją został zainaugurowany 8 stycznia w Warszawie nowy program dotacyjny, finansowany ze środków norweskich i EOG, którego celem jest wzmocnienie i rozwój społeczeństwa obywatelskiego i aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.

Uruchomiono nowy fundusz EaSI

Uruchomiono nowy fundusz o nazwie Instrument Finansowany EaSI z funduszem pożyczkowym w wysokości 200 mln EUR w celu zwiększenia zdolności kredytowej instytucji mikrofinansowych i pożyczkodawców przedsiębiorstw społecznych w Europie.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

                                    

                                   Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj