Przejdź do komentarzy

Aktualności

Ciągły nabór wniosków na wzajemne oceny w Interreg Europa

Od 9 .10.2019 trwa ciągły nabór na wniosków w ramach Policy Learning Platform. 31 stycznia 2020 kolejna grupa projektów zostanie zatwierdzona w ramach tego mechanizmu.

Efektywność energetyczna - materiały ze spotkania

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami ze spotkania informującego o ostatnich konkursach na granty o tematyce energetycznej w programie Horyzont 2020, tegorocznym naborze w Programie LIFE, a także tym, co czeka nas w nowej perspektywie 2021-2027.

Program Region Morza Bałtyckiego - aktualizacja dokumentów

Informujemy, że na stronie Programu udostępniono zaktualizowany Podręcznik Programu oraz Podręcznik dla koordynatorów współpracy makroregionalnej.

Program UE Kreatywna Europa - spotkanie informacyjne

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach unijnego programu Kreatywna Europa, które odbędzie się 14 lutego 2020 r. w Gdańsku.

Nabór wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów

Na stronach internetowych Rady Państw Morza Bałtyckiego ukazało się ogłoszenie o planowanym naborze wniosków w pierwszej edycji Instrumentu Wspierania Projektów na lata 2020-2022.


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

                                    

                                   Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj