UE
PROGRAMY INTERREG
Ludzie podający sobie ręce

Interreg Europa 2021-2027 zaprasza na doroczne forum współpracy programu

fot.pixaby.com
15.01.2024
Sylwia Bryła
Sylwia
Bryła
AUTOR
Sylwia Bryła
Sylwia
Bryła
15.01.2024

W dniach 20 i 21 marca 2024 roku program Interreg Europa 2021-2027 zaprasza do Antwerpii (Belgia) na doroczne forum współpracy Europe, let’s cooperate interregional cooperation forum.

Forum jest połączone z otwarciem trzeciego naboru wniosków o dofinansowanie, który jest planowany w okresie marzec – czerwiec br.

W trakcie pierwszego dnia spotkania do dyspozycji uczestników będą specjaliści ze Wspólnego Sekretariatu, którzy podczas poszczególnych sesji:

–   przedstawią warunki trzeciego naboru wniosków,

–   udzielą porad i wskazówek, jak dobrze przygotować projekt,

–  poprowadzą z wnioskodawcami wiodącymi konsultacje indywidualne.

Drugi dzień Forum będzie poświęcony Platformie learningowej Interreg Europa (jest to projekt strategiczny programu). Między innymi będzie można dowiedzieć się, jakie bezpłatne usługi eksperckie Platforma oferuje władzom publicznym wszystkich szczebli. Całe wydarzenie wzbogacą wizyty studialne oraz strefa networkingowa umożliwiająca m.in. poszukiwanie partnerów do współpracy.

Na konsultacje indywidulane, dyskusje networkingowe i wizyty studialne jest wymagana odrębna rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Szczegółowe informacje są dostępne w programie Forum.

Rejestracja online na Forum jest prowadzona na stronie programu

Więcej informacji nt. programu Interreg Europa znajdą Państwo na naszej stronie internetowej programymiedzynarodowe.pomorskie.eu

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)