UE
POŁUDNIOWY BAŁTYK
Poszukiwani kandydaci do pracy w programie Interreg Południowy Bałtyk

Poszukiwani kandydaci do pracy w programie Interreg Południowy Bałtyk

fot. ewt.gov.pl
03.08.2023
Agnieszka Święcka
Agnieszka
Święcka
AUTOR
Agnieszka Święcka
Agnieszka
Święcka
03.08.2023

Wspólny Sekretariat w Gdańsku (program Interreg Południowy Bałtyk) poszukuje zaangażowanych i dynamicznych osób zainteresowanych pracą na stanowisku kierownika Wspólnego Sekretariatu.

Zadania

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie instytucji oraz koordynację pracy jej pracowników.

Przyszły kierownik będzie nadzorował działalność Wspólnego Sekretariatu pod kątem jej zgodności z regulacjami unijnymi, prawem krajowym i przepisami zawartymi w dokumentach programowych.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która zapewni wykonywanie zadań zleconych Sekretariatowi w sposób rzetelny i terminowy, z zachowaniem wysokiej jakości usług. Nowo zatrudniona osoba powinna posiadać cechy świetnego lidera zespołu, dobrze zorganizowanego menedżera oraz skutecznego negocjatora.

Nowy kierownik musi również umiejętnie działać w sytuacjach nagłych i stresujących. Wspólny Sekretariat daje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pracę z profesjonalnym i otwartym zespołem, w międzynarodowym środowisku.

Zgłoszenia aplikacyjne, wyłącznie w języku angielskim, prosimy przesyłać do 8 września 2023 r. poprzez e-mail na adres: rekrutacja@cpe.gov.pl.

Szczegóły są dostępne w ofercie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programach Interreg, to zapraszamy na stronę Krajowego Punktu Kontaktowego oraz na programymiedzynarodowe.eu.

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)