UE
URBACT
Ręce trzymające puzzle

Zaproszenie na spotkanie programu URBACT w dniu 3.02.2023r.

25.01.2023
Ewa  Pelplińska-Pusz
Ewa
Pelplińska-Pusz
AUTOR
Ewa  Pelplińska-Pusz
Ewa
Pelplińska-Pusz
25.01.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w regionalnym spotkaniu programu URBACT 2021 – 2027, które odbędzie się w dniu 3 lutego 2023r. w godz. 12.00 – 15.00 w Gdańsku, przy ul. Okopowej 21/27, w Sali im L. Bądkowskiego, w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Gośćmi spotkania będą Pan Aldo Vargas -Tetmajer z Krajowego Punktu Kontaktowego URBACT w Polsce oraz Pan Michał Zorena z Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

W spotkaniu przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi. Nasi prelegenci odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące programu oraz pierwszego aktualnie trwającego naboru wniosków.

Pierwszy nabór do programu URBACT IV trwa do 31 marca 2023 r.

 

Link do rejestracji na spotkanie:

https://ewt-rejestracja1.pomorskie.eu

W załączeniu poniżej agenda spotkania.

URBACT to Europejski Program Współpracy Terytorialnej dla Zrównoważonego Rozwoju Obszarów Miejskich. Podkreśla kluczową rolę, jaką miasta odgrywają w obliczu coraz bardziej złożonych przemian społecznych. URBACT pomaga miastom wypracować praktyczne, innowacyjne i zrównoważone metody, łączące wymiary ekonomiczny, społeczny i środowiskowy. Umożliwia im dzielenie się dobrymi praktykami i zdobytymi doświadczeniami ze wszystkimi profesjonalistami zaangażowanymi w politykę miejską w Europie.

Jeżeli chcesz znaleźć więcej informacji nt. programu odwiedź zakładkę Programy Interreg lub wejdź na stronę internetową programu oraz Krajowego Serwisu programów Interreg.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z zespołem programów międzynarodowych, e-mail: programymiedzynarodowe@pomorskie.eu

 

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)