UE
WYDARZENIA
27.01.2023 – Zaproszenie na konferencję BALTinnoSEC Pilot Forum – Risk and crisis communication

27.01.2023 – Zaproszenie na konferencję BALTinnoSEC Pilot Forum – Risk and crisis communication

19.01.2023
Agnieszka Święcka
Agnieszka
Święcka
AUTOR
Agnieszka Święcka
Agnieszka
Święcka
19.01.2023

W imieniu Sekretariatu Rady Państw Morza Bałtyckiego oraz wszystkich członków konsorcjum projektowego BALTinnoSEC Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej zaprasza Państwa do aktywnego udziału w Konferencji BALTinnoSEC Pilot Forum, która odbędzie się 27 stycznia o godz. 9:00 w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Forum zainicjowane zostało przez instytucje zajmujące się ochroną ludności przed katastrofami, innymi poważnymi kryzysami, jak również codziennymi zdarzeniami, współpracujące ze sobą w ramach Rady Państw Morza Bałtyckiego oraz Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego.

Organizowane w SGSP wydarzenie, o tematyce przewodniej Risk and crisis communication, służy zgromadzeniu organów bezpieczeństwa cywilnego, akademików, badaczy, praktyków, dostawców rozwiązań i zwolenników innowacji wokół tematu komunikacji kryzysowej. W zw. z aktualnym krajobrazem ryzyk i ostatnimi doświadczeniami wspólne prace będą koncentrować się na wyzwaniach związanych z komunikacją kryzysową, wynikających z wojny i jej następstw, CBRN, a także klęsk żywiołowych związanych z klimatem.

Zachęcamy do udziału w całym Forum, a zwłaszcza w drugiej jego części, która zakłada 15 minutowe rozmowy (na zasadzie 15 minutowych „randek”) o potrzebach, wyzwaniach i rozwiązaniach z panelistami i ekspertami z krajów regionu Morza Bałtyckiego. Jest to formuła, którą chcemy przetestować – zebrać informacje o tym, czy format ten wspiera znalezienie potencjalnej synergii między uczestnikami z różnych sektorów zgromadzonych zgodnie z tematyką danego panelu.

Wszystkich zachęca się do aktywnego uczestnictwa w sesjach Q&A pod koniec każdego Panelu.

Liczymy na poszerzenie horyzontów zwłaszcza o innowacje.

Specjalistów związanych z tematami Forum uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego zawartego na stronie BALTinnoSEC Pilot Forum.

W razie ewentualnych Państwa pytań zapraszamy do kontaktu z Panią Bożeną Kruk, Specjalista w Biurze Ochrony Ludności Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej: bkruk@kg.straz.gov.pl, (22) 523 3320, (+48) 502 587 641.

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)