UE
EUROPA
1 lutego spotkanie o programach Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa –  zarejestruj się już dziś!

1 lutego spotkanie o programach Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa – zarejestruj się już dziś!

17.01.2023
Agnieszka Święcka
Agnieszka
Święcka
AUTOR
Agnieszka Święcka
Agnieszka
Święcka
17.01.2023

Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium wprowadzające do programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej. Spotkanie odbędzie się w formule online 1 lutego 2023 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Do udziału zachęcamy osoby, które do tej pory nie zetknęły się z programami Interreg Europa, Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego oraz tych z Państwa, którzy poszukują dla swoich instytucji nowych możliwości finansowania i współpracy ponadnarodowej. Środki unijne z trzech programów Interreg są dostępne dla województw w całej Polsce, dla:

  • instytucji publicznych,
  • organizacji pozarządowych,
  • władz centralnych,
  • samorządów regionalnych,
  • samorządów lokalnych.

Przedsiębiorcy posiadający osobowość prawną mogą skorzystać z oferty programów Interreg Region Morza Bałtyckiego i Interreg Europa Środkowa.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione Państwu podstawowe zasady przygotowania projektów, zakres tematyczny oraz wnioski płynące z zakończonych pierwszych naborów.
W seminarium wezmą także udział przedstawiciele beneficjentów. Opowiedzą o tym, co udział w międzynarodowych projektach zmienił w ich otoczeniu, o konkretnych rezultatach współpracy z zagranicznymi partnerami i własnych doświadczeniach.

Ramowy program spotkania  (PDF 204 KB)

Zapraszamy Państwa do rejestracji na wydarzenie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programach Interreg, to zapraszamy na stronę Krajowego Punktu Kontaktowego oraz na programymiedzynarodowe.eu.

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)