UE
LIFE
Zielona roślina i monety

Tłumaczenia wytycznych 2022 w Programie LIFE są już dostępne

13.07.2022
Anna Galic
Anna
Galic
AUTOR
Anna Galic
Anna
Galic
13.07.2022

Od 17 maja br. trwa Nabór 2022 w Programie LIFE. Krajowy Punkt Kontaktowy - NFOŚiGW przygotował polską wersję językową zaproszeń do składania wniosków.

Do dyspozycji beneficjentów są tłumaczenia podprogramów „Łagodzenie zmiany klimatu i przystosowanie się do niej”,  „Przejście na Czystą Energię” oraz „Gospodarka o obiegu zamkniętym i jakość życia”.  W wytycznych znajdują się następujące informacje: jakie typy działań są objęte dofinansowaniem, harmonogramy i terminy, dostępny budżet, kraje kwalifikujące się, procedury oceny wniosków oaz wiele innych informacji.  Warto zaznaczyć, iż wiążące są zapisy oryginału w języku angielskim. KE opublikowała je na swojej stronie. Tłumaczenie stanowi, jedynie wersję roboczą, pomocną przy pisaniu wniosku.

Zapraszamy do korzystania z przygotowanego materiału.  Prosimy śledzić zakładkę Aktualności LIFE. Informujemy Państwo o nowościach i zmianach w Programie LIFE. Polecamy zakładkę Tłumaczenia, w której zostaną zebrane wszystkie tłumaczenia dla Naboru 2022.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programie LIFE, o zapraszamy na naszą stronę, zakładka programy KE lub na stronę NFOŚiGW.

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)