UE
LIFE
Logo programu KE LIFE

Aplikuj o 80 tys. zł dotacji na przygotowanie projektu w programie LIFE

Logo programu LIFE
16.03.2022
Anna Galic
Anna
Galic
AUTOR
Anna Galic
Anna
Galic
16.03.2022

Od 16 marca rusza Inkubator wniosków LIFE w NFOŚiGW. Możesz otrzymać do 80 tys. zł na przygotowanie wniosku projektowego w ramach Inkubatora wniosków LIFE.

Inkubator jest wsparciem finansowym dla polskich beneficjentów. W celu ułatwienia korzystania ze środków dostępnych w ramach Inkubatora wniosków, NFOŚiGW organizuje cykl szkoleń.

W trakcie spotkań poznacie Państwo warunki i zasady udzielenia dofinansowania oraz kryteria oceny wniosków. Ponad to usłyszycie o przyczynach odrzucenia wniosków do Inkubatora.

Organizator planuje sesję pytań i odpowiedzi, tak, by każdy z Państwa miał szansę rozwiać wszelkie wątpliwości związane z aplikowaniem.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22.03.2022 r. Zapraszamy do zarejestrowania się i wypełnienia formularza zgłoszeniowego pod linkiem.

Jeżeli chcesz znaleźć więcej informacji nt. programu odwiedź zakładkę na naszej stronie programymiedzynarodowe.pomorskie.eu, zakładka programy komisji europejskiej. Możesz też wejść na stronę internetową NFOŚiGW Krajowego punktu Kontaktowego programu LIFE.

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)