UE
POŁUDNIOWY BAŁTYK
Zdjęcie przedstawia wykres statystyczny danych, mężczyznę trzymającego książkę

Interreg Południowy Bałtyk podsumowanie 2021roku

18.01.2022
Sylwia Bryła
Sylwia
Bryła
AUTOR
Sylwia Bryła
Sylwia
Bryła
18.01.2022

W programie Interreg Południowy Bałtyk rok 2021 był bardzo pracowity. Przygotowywano  nową perspektywę programową 2021-2027, co zaowocowało przyjęciem projektu Programu przez Wspólny Komitet Programujący (WKP) i poddaniem go decyzji państw członkowskich programu.

W 2021 roku  Wspólny Sekretariat zorganizował dwa webinaria poświęcone Seed money call, dwa spotkania networkingowe online i tradycyjnie coroczne wydarzenie.

Program był aktywnie reprezentowany na dziewięciu konferencjach, w tym wydarzeniach Interreg.         Seminarium Euroregionu oraz Europejskim Dniu Morza, a także  Europejskim Dniu Współpracy. Ponadto we  Współpracy Subregionalnej Państw Morza Bałtyckiego (BSSSC) i Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego (SUE RMB) oraz innych wydarzeniach.

Wszystkie informacje o statykach i naborach w programie znajdują się na stronie Wspólnego Sekretariatu zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami  TUTAJ

Więcej o programie przeczytasz na naszej stronie internetowej w zakładce PROGRAMY INTERREG lub na stronie www.southbaltic.eu

 

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)