UE
EUROPA ŚRODKOWA
tablica z przypiętymi karteczkami

Do 11 lutego trwają konsultacje pomysłów na projekty składane w pierwszym naborze Interreg Europa Środkowa 2021-2027

Do 11 lutego można otrzymać konsultację pomysłu na projekt w programie Interreg Europa Środkowa. Wszyscy zainteresowani powinni zgłosić chęć konsultacji wcześniej i umówić termin z ekspertem z wspólnego sekretariatu (WS) programu.

Konsultacje prmysłów w Interreg Europa Środkowa odbywają się w formie wideokonferencji z wyznaczonym pracownikiem WS poprzez platformę dla wnioskodawców (Applicant Community). Wnioskodawcy przysługuje tylko jedna konsultacja dla jednej propozycji projektu. Najlepiej, aby konsultowany pomysł na projekt był możliwie pełny. Informację o tym, jak wnioskować o konsultację i przygotować się do niej można znaleźć na platformie.

Program opracował narzędzie do samooceny, które pozwala sprawdzić wnioskodawcy, czy wniosek aplikacyjny odpowiada zasadom i oczekiwaniom programu.

Dla Wszystkich zainteresowanych ofertą programu, którzy chcą dołączyć w roli partnera do projektów przygotowywanych przez inne instytucje zachęcamy do zapoznania się z pomysłami na projekty publikowanymi na platformie dla wnioskodawców (Applicant Community). Obecnie 76 pomysłów na projekt czeka na polskiego partnera!

Więcej o programie Interreg Europa Środkowa znajdziesz na stronie ewt.gov.pl oraz na stronie programymiędzynarodowe.pomorskie.eu w zakładce programy interreg.

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)