UE
FUNDUSZE NORWESKIE
okna

Związek Miast Polskich zaprasza na seminarium o gospodarce odpadami – 25 marca 2021 r.

Związek Miast Polskich zaprasza na kolejne, XVII seminarium on-line „Gospodarka odpadami – zagrożenie czy szansa dla rozwoju lokalnego", które odbędzie się 25 marca br.

W trakcie seminarium będzie mowa o zmianach prawa i polityki w zakresie gospodarki odpadami, o jej znaczeniu w Zielonym Ładzie i polityce miejskiej. Podczas seminarium będzie można zapoznać się z przykładami rozwiązań w tej dziedzinie.

Uprzejmie prosimy o rejestrację udziału w seminarium wyłącznie poprzez formularz internetowy do 23 marca br. Indywidualny link do udziału w seminarium otrzymają Państwo mailowo na adres wskazany w formularzu w potwierdzeniu rejestracji. Seminarium będzie transmitowane na facebook’u, a materiał video zostanie udostępniony na stronie Forum Rozwoju Lokalnego.

Związek Miast Polskich zaprasza także do zapoznania się z całą koncepcją FRL, która była prezentowana na pierwszym seminarium, jak również z materiałami z pozostałych seminariów dostępnymi na stronie Forum Rozwoju Lokalnego.

Seminarium on-line „Gospodarka odpadami – zagrożenie czy szansa dla rozwoju lokalnego”,  to kolejne seminarium z cyklu „Uruchomienie endogennych potencjałów warunkiem rozwoju małych i średnich miast w Polsce”. Cykl seminariów jest realizowany w ramach Programu „Rozwój Lokalny” wdrażanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach III edycji Funduszy norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. FRL to uruchomiona przez ZMP otwarta platforma samorządowo-rządowo-eksperckiej debaty oraz zintegrowany pakiet działań służących promocji podejścia oraz narzędzi zrównoważonego i endogennego rozwoju lokalnego.

Materiał pochodzi ze strony www.eog.gov.pl

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)