UE
ERASMUS+
Tor wyścigowy

Webinar projektu Erasmus+ Sport -“E-WinS European Women in Sport”

Zapraszamy na Webinar poświęcony projektowi E-WinS, który odbędzie się w środę 31 marca o godzinie 17.30 za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Poznaj projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ Sport.

E-WinS ma celu promowanie i przyspieszenie feminizacji sportu w kulturze europejskiej poprzez rozwijanie świadomości i zrozumienia specyficznych problemów, z którymi kobiety spotykają się w swojej karierze sportowej. Oznacza to zapewnienie większej widoczności kobiet w Europie. Wśród partnerów biorących udział w tym  projekcie są AWF Kraków oraz Klub Sportowy Prądniczanka.

Zapraszamy  na Webinar poświęcony projektowi E-WinS, który odbędzie się w środę 31 marca o godzinie 17.30 za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Poznaj projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ Sport.

Udział w webinarium poprzez REJESTRACJĘ za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 28 marca br. Link do logowania i program więcej zostanie wysłany do Pana/Pani poprzez e-mail podany w formularzu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z dr Magdaleną Żmuda-Pałka (magdalena.zmuda@awf.krakow.pl)

Link do polskiej strony projektu European Women in Sport (awf.krakow.pl)

Materiał pochodzi ze strony www.erasmusplus.pl

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)