UE
POŁUDNIOWY BAŁTYK
Parasole

UMBRELLA – Konferencja zamykająca projekt

19.11.2020
Marta Paradowska
Marta
Paradowska
AUTOR
Marta Paradowska
Marta
Paradowska
19.11.2020

W dniu 2 grudnia 2020 roku w godzinach 10-15 odbędzie się konferencja zamykająca projekt UMBRELLA realizowany w ramach programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020. Zachęcamy do uczestnictwa w webinarze.

W imieniu Stowarzyszenia Gmin Euroregionu Bałtyk – lidera projektu, a także wszystkich partnerów projektu UMBRELLA, który był realizowany w ramach programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020 zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję zamykającą projekt. Główym celem projektu było zapewnienie wsparcia eksperckiego dla małych podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności dla fundacji, stowarzyszeń i tzw. małych lokalnych akorów w budowaniu potencjału do współpracy trangranicznej. W ciągu trzech lat swojej działaności projekt UMBRELLA wsparł wiele podmiotów z obszaru Południowego Bałtyku i osiągnął więcej niż założone minimum w projekcie. W trakcie wydarzenia partnerzy proejktu chcieliby podzielić się ze wszystkimi rezultatami, a także dobrymi praktykami i rekomendacjami w zakresie współpracy małych podmiotów na kolejne lata.

Konferencja zamykająca projekt odbędzie się 2 grudnia 2020 roku w godzinach 10-15 (CET) w trybie on-line.

Moderatorem spotkania będzie Pan Maciej Kautz. W programie webinaru między innymi dwa inspirujące bloki tematyczne na temat wyników projektu i wizji przyszłości współpracy małych aktorów, a także dynamiczna sesja Q&A.

Agenda spotkania oraz link do rejestracji na wydarzenie znajduj się na stronie internetowej projektu UMBRELLA. Zachęcamy do odwiedenia strony i do zapisania sie na webinar już dziś! Link poniżej.

Agenda for the UMBRELLA project final conference is ready!

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego pod numerem telefonu 58 32 68 684
lub pod adresem e-mail drrp@pomorskie.eu.

Punkt kontaktowy

Siedziba Punktu Kontaktowego dla programów międzynarodowych mieści się przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku (5 piętro – pok. 501, 502, 529).