Aktualności

Zaproszenie na Wydarzenie Roczne Programu „Dostępne i bezpieczne pogranicze”

W imieniu Instytucji Zarządzającej Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 zapraszamy na Wydarzenie Roczne „Dostępne i bezpieczne pogranicze", które odbędzie się 27 maja 2021 r.

Webinar będzie okazją do przedstawienia stanu realizacji Programu oraz projektów zatwierdzonych w CT „Dostępność" realizowanych na polsko-rosyjskim pograniczu. W trakcie wydarzenia odbędzie się również panel dyskusyjny z naszymi beneficjentami oraz zostaną przedstawione informacje związane z przygotowaniem nowego Programu.

Podczas wydarzenia zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne w trzech językach: polskim, rosyjskim oraz angielskim.

Rejestracji można dokonać najpóźniej do 21 maja br., pod linkiem: https://www.plru.eu/pl/rejestracja-na-wydarzenie

Materiał pochodzi ze strony: https//www.plru.eu/pl/aktualnosci/734,Zaproszenie-na-Wydarzenie-Roczne-Programu-Dostepne-i-bezpieczne-pogranicze

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.