Aktualności

Wydłużenie terminu naboru w ramach Inkubatora wniosków programu LIFE 2021

Zapraszamy do składania wniosków w terminie do 05.07.2021 r.

Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Krajowego Punktu Kontaktowego programu LIFE, podjął uchwałę o wydłużeniu terminu naboru wniosków o dofinansowanie w ramach tzw. Inkubatora wniosków LIFE - narzędzia finansowania działań w ramach programu priorytetowego „Współfinansowanie programu LIFE.

Ogłoszenie o naborze oraz regulamin naboru są dostępne : http://www.nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/wspolfinansowanie-programu-life/inkubator-wnioskow-life-2021/

Materiał pochodzi ze strony : http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,452,wydluzenie-terminu-naboru-w-ramach-inkubatora-wnioskow-life-2021.html

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.