AKTUALNOŚCI

UMBRELLA - Konferencja zamykająca projekt

W dniu 2 grudnia 2020 roku w godzinach 10-15 odbędzie się konferencja zamykająca projekt UMBRELLA realizowany w ramach programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020. Zachęcamy do uczestnictwa w webinarze.

W imieniu Stowarzyszenia Gmin Euroregionu Bałtyk - lidera projektu, a także wszystkich partnerów projektu UMBRELLA, który był realizowany w ramach programu INTERREG Południowy Bałtyk 2014-2020 zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję zamykającą projekt. Główym celem projektu było zapewnienie wsparcia eksperckiego dla małych podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności dla fundacji, stowarzyszeń i tzw. małych lokalnych akorów w budowaniu potencjału do współpracy trangranicznej. W ciągu trzech lat swojej działaności projekt UMBRELLA wsparł wiele podmiotów z obszaru Południowego Bałtyku i osiągnął więcej niż założone minimum w projekcie. W trakcie wydarzenia partnerzy proejktu chcieliby podzielić się ze wszystkimi rezultatami, a także dobrymi praktykami i rekomendacjami w zakresie współpracy małych podmiotów na kolejne lata.

Konferencja zamykająca projekt odbędzie się 2 grudnia 2020 roku w godzinach 10-15 (CET) w trybie on-line.

Moderatorem spotkania będzie Pan Maciej Kautz. W programie webinaru między innymi dwa inspirujące bloki tematyczne na temat wyników projektu i wizji przyszłości współpracy małych aktorów, a także dynamiczna sesja Q&A.

Agenda spotkania oraz link do rejestracji na wydarzenie znajduj się na stronie internetowej projektu UMBRELLA. Zachęcamy do odwiedenia strony i do zapisania sie na webinar już dziś! Link poniżej.

https://umbrellaproject.eu/agenda-for-the-umbrella-project-final-conference-is-ready/

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.