Aktualności

PARP oraz Innovation Norway zapraszają do udziału w wydarzeniach poświęconych polskim i norweskim klastrom

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w dwudniowym cyklu wydarzeń on-line dedykowanym polskim i norweskim klastrom.

Wydarzenia odbędą się w formie online w dniach 25 i 26 maja 2021 r. w godzinach 9:30-17:00 a udział w nich jest bezpłatny. Oficjalnymi językami są język polski i angielski. Zapewnione zostanie tłumaczenie.

Spotkanie rozpocznie się prezentacją wyników najnowszego badania Benchmarking Klastrów 2020, będącą punktem wyjścia m.in. do dyskusji na temat kondycji polskich klastrów, ich otwartości i gotowości do współpracy wykraczającej poza struktury klastra oraz wykorzystania nowych trendów, technologii i transformacji cyfrowej w tej dziedzinie.

Przedstawiciele środowiska klastrowego podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i zaprezentują najlepsze praktyki krajowe i międzynarodowe, którymi warto się zainspirować, a wydarzenie uświetni wykład gościa specjalnego - prof. Christiana Ketelsa (Harvard Business School).

Zaplanowano także sesje spotkań match-makingowych dedykowane polskim i norweskim klastrom.

Materiał pochodz ze strony :http://www.eog.gov.pl/strony/aktualnosci/parp-oraz-innovation-norway-zapraszaja-do-udzialu-w-wydarzeniach-poswieconych-polskim-i-norweskim-klastrom/

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.