Aktualności

Otwarcie naboru wniosków do programu KE LIFE przesunięte na połowę lipca.

Podmioty pracjące nad projektem zyskują dodatkowy czas. Opóźnienie wynika z oczekiwania na publikację Wieloletniego Programu Prac LIFE 2021-2024. Otwarcie naboru najprawdopodobniej nastąpi w połowie lipca.

W związku z tym zostały odroczone spotkania online „LIFE EU INFO Days" .Komisja planuje umieścić na swojej stronie internetowej serię nagrań prezentujących nowy program LIFE.

W oczekiwaniu na ogłoszenie naboru:

  • Dla tych Państwa, którzy nie aplikowali wcześniej o fundusze z programu LIFE zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z obsługi portalu „Funding & Tenders" (w języku angielskim) poprzez który składa się wnioski o dofinansowanie z programów LIFE. Szkolenie przygotowane przez Komisję Europejską odbyło się 27 maja br.
  • Zachęcamy również do obejrzenia webinariów dot. „Inkubatora wniosków LIFE" lub „Nauka i LIFE" przygotowanych przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programu LIFE.

Materiał własny.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.