Zima 2019

Nieodpłatne wsparcie dla start-upów oraz mikro i małych firm

EŚ_logo

Projekt "InNow" współfinansowany z programu Interreg Europa Środkowa, szuka kolejnych startupów oraz małych firm działających w sektorze technologii, głównie z pogranicza czystych technologii energetycznych – OZE, efektywności energetycznej, magazynowania energii itp. (ale nie tylko), chętnych do współpracy na rzecz ich rozwoju.

 

Przedstawiciele startupów oraz mikro i małych firm proszeni są o wypełnienie krótkiej ankiety. Jej celem jest rozeznanie potrzeb biznesowych. W zamian InNow oferuje nieodpłatne wsparcie w formie doradztwa, szkoleń oraz pomocy w nawiązaniu kontaktów biznesowych z dużymi firmami. Wypełnienie ankiety online nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Pozwoli ona dostosować wsparcie projektu do realnych potrzeb firm. Z firmami, które wypełnią ankietę InnoEnergy Central Europe sp. z o.o  będzie się kontaktować przez podany w ankiecie adres email. 

InnoEnergy Central Europe sp. z o.o., partner wiodący transnarodowego projektu InNow, jest elementem systemu Knowledge Innovation Community (KIC) powołanego przez EIT (European Institute of Innovation and Technology) – organ Komisji Europejskiej. InnoEnergy od lat wspiera rozwój technologicznych startupów inwestując środki w ich rozwój oraz oferując im know-how, a także swoją ogromną bazę sieci powiązań na poziomie całej Europy oraz poza nią. 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.