Aktualności

Narzędzia planowania zrównoważonej mobilności miejskiej - webinarium projektu LOW-CARB

EŚ_logo

30 marca br. projekt LOW-CARB organizuje pierwsze webinarium, które ma pomóc miastom we wdrażaniu i ocenie Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Zachęcamy do udziału.

 

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP) - to strategiczny dokument oparty na istniejących praktykach planistycznych uwzględniający zasady integracji, udziału społecznego oraz oceny. Podczas webinarium eksperci od mobilności zapoznają Państwa z dwoma narzędziami planowania zrównoważonej mobilności miejskiej opracowanymi w ramach projektu LOW-CARB: 

- SUMP Self-Assessment

- GIS SUMP Monitoring Tool

które zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomóc władzom lokalnym i praktykom w tworzeniu wysokiej jakości strategicznych planów mobilności, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają, czy mają już wdrożony SUMP.

Agenda spotkania 

Rejestracja do udziału w webinarium

Więcej informacji tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.