Aktualności

Horyzont Europa - wersje robocze Programów Pracy dla klastrów są już dostępne na stronach KE

Wciąż trwają prace nad ostatecznym zatwierdzeniem Programów Pracy, czyli tematów konkursowych w poszczególnych klastrach tematycznych programu Horyzont Europa. Jednak najbliższe nabory wniosków coraz bliżej, bo już w czerwcu, zatem warto zacząć się przygotowywać do składania wniosku. Żeby ułatwić przygotowania Komisja Europejska udostępniła wersje robocze Programów Pracy.

W dokumentach tych mogą zajść jeszcze pewne zmiany w procesie uchwalania, ale nie powinny to być zmiany znaczące. Zachęcamy do zapoznania się z planowanymi tematami konkursowymi, planowania udziału w konkursach i do kontaktu z ekspertami tematycznymi z poszczególnych obszarów.

Kontakt do ekspertów

A Programy Pracy można pobrać z poniższych odnośników:

Materiał pochodzi ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.