Przejdź do komentarzy

Aktualności

Trwa nabór wniosków w ostatnich konkursach w obszarze Bezpieczne społeczeństwa w ramach programu Horyzont 2020

12 marca 2020 r Komisja Europejska otworzyła ostatnie konkursy w obszarze Bezpieczne społeczeństwa. Planowany budżet konkursów to 275 mln euro. Data zamknięcia konkursów przewidziana jest na 27 sierpnia 2020.

Komunikat dot. realizacji Programu Edukacja

Uprzejmie informujemy, że pandemia wirusa COVID-19 i kolejne obostrzenia w ruchu i pracy nie wpływają na realizację Programu Edukacja, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG.

Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy: wskazówki przed złożeniem wniosku

Operator programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy odpowiada na często pojawiające się pytania związane ze sprawami formalnymi i finansowymi przy przygotowaniu wniosku.

Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy: zmiana dot. sprawozdawczości finansowej

Operator programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy wprowadza ułatwienia dla składających wnioski.

Jak znaleźć partnera do projektu z Liechtensteinu?

Wśród państw przekazujących środki w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy poza Islandią i Norwegią jest również Księstwo Liechtensteinu. Czy i jak szukać tam partnerów do współpracy?


            

 

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

                                    

                                   Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj