Przejdź do komentarzy

 

#Pomorski Horyzont to kampania Województwa Pomorskiego ukazująca efekty projektów zrealizowanych w latach 2014-2020 z programu Horyzont 2020.

Do końca czerwca, co dwa tygodnie, będziemy prezentować kolejne odsłony projektów z programu Horyzont 2020 w obszarach: zdrowie, zaawansowane technologie, energia – klimat – środowisko, transport – mobilność oraz wyzwania społeczne.

Partnerzy kampanii reklamowej: Agencja Rozwoju Pomorza, Enterprise Europe Network Pomorskie, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej, Samorząd Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w UE" (Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli).

#PomorskiHoryzont - Cykl kampanii promocyjnej

#OBSZAR ZDROWIE              #OBSZAR TECHNOLOGIE      #OBSZAR ŚRODOWISKO       #OBSZAR MOBILNOŚĆ              #OBSZAR SPOŁECZEŃSTWO

          

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

Szkolenie online Inkubator wniosków LIFE 2021 cz. 3

NFOŚiGW zaprasza na trzecią część spotkania dotyczącego zasad ubiegania się o dofinansowanie prac związanych z przygotowaniem projektu LIFE w ramach „Inkubatora wniosków LIFE". Wydarzenie online odbędzie się w dniu 22.07.2021 o godz. 9:00

Kampania promocyjna programu H2020 w województwie pomorskim #PomorskiHoryzont obszar: otwarte społeczeństwa.

Dobiega końca nasz cykl #Pomorski Horyzont. W ciągu 7 lat realizacji Programu na Pomorzu zrealizowano ponad 160 projektów o wartości przekraczającej 200 mln zł. W pięciu odcinkach zaprezentowaliśmy projekty związane z medycyną, zaawansowanymi technologiami, ochroną środowiska i transportem.

Kampania promocyjna programu Horyzont 2020 w województwie pomorskim #PomorskiHoryzont obszar: transport i mobilność

Zapraszamy na kolejny odcinek kampanii promocyjnej Programu #Pomorski Horyzont. 7 lat realizacji Programu w województwie pomorskim to ponad 160 projektów o wartości przekraczającej 200 mln zł. Zaprezentowaliśmy już projekty z obszaru medycyny i zaawansowanych technologii, a także energii, klimatu i środowiska. Dziś przyjrzymy się dwóm projektom realizowanym w obszarze: transport i mobilność.


Gospodarka o obiegu zamkniętym oraz biogospodarka w programie Horyzont Europa

Cyfrowa? Neutralna dla klimatu? Zrównoważona? Gospodarka o obiegu zamkniętym? Biogospodarka? Uczynienie z Europy wiodącej w obszarze cyfrowej gospodarki o obiegu zamkniętym i neutralnej dla klimatu – to jeden z kluczowych elementów pierwszego planu strategicznego dla „Horyzont Europa" na lata 2021–2024.

PROGRAMY INTERREG

23 lipca odbyło się Otwarcie Muzeum Bursztynu w Gdańsku w nowej siedzibie.

Siedziba w Wielkim Młynie została dofinansowana z Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Polecamy trzeci numer magazynu TerritoriALL ESPON.

W letnim wydaniu magazynu znajdziesz interesujące tematy. Poznasz nasze doświadczenia związane z komunikowaniem się podczas pandemii COVID-19, kiedy kontakty bezpośrednie nie były możliwe.

Programu współpracy Interreg Europe został zatwierdzony !

23 czerwca 2021 r. komitet programowy zatwierdził ostateczną wersję programu współpracy Interreg Europe 2021-2027

Zapraszamy na warsztaty internetowe dla projektów Interreg Europe,

30 września odbędą się warsztaty internetowe dla projektów Interreg Europe. Będzie możliwość wymiany doświadczeń w zakresie podejmowanych działań online związanych z realizacją projektów.

Rekrutacja na stanowisko Specjalisty do spraw Finansowania Projektów

Wspólny Sekretariat Programu Interreg Europe (2014-2020) poszukuje pracownika w Lille we Francji. Oferowana jest umowa czasowa na 18 miesięcy.

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj