Przejdź do komentarzy

 DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

 

KAMPANIA PROMOCYJNA

#Jesień z Interreg Południowy Bałtyk

 [KONSULTACJE PUBLICZNE] Konferencja regionalna Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027 - 23 września 2021 godz. 9:00 

 [KONSULTACJE PUBLICZNE] Otwarte konsultacje programu Interreg Południowy Bałtyk - 8 września do 15 października 2021 

 [SEED MONEY] Trwa nabór na wnioski projektowe typu "seed money" - 13 września 2021 - 5 listopada 2021 

 [SEED MONEY] Webinar informacyjny nt. naboru na projekty typu "seed money" - 23 września 2021 godz. 13:00 

 [NETWORKING] Drugie spotkanie networkingowe w ramach 10 lat Europejskich Dni Współpracy - 21 września 2021 

 

PROGRAMY CENTRALNE I INNE


Regionalne webinarium informacyjne nt. funduszy unijnych dla zdrowia 2021-2027 w dniu 6 października br.

Zapraszamy do udziału w webinarium nt. funduszy unijnych dla zdrowia 2021-2027, które odbędzie się dnia 6 października br. w formule online.

"Gotowi do biegu po zieleń!" - LIFE

Zachęcamy do zapoznania się z nową pozycją wśród publikacji Komisji Europejskiej dot. realizacji projektów środowiskowych w Europie.

Program UE dla zdrowia 2021–2027 – wizja zdrowszej Unii Europejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami nt. programu EU4HEALTH z sesji informacyjnej jaka odbyła się w dniu 13 lipca 2021r.

Pierwsze konkursy w programie Horyzont Europa ruszyły !

Komisja Europejska otworzyła już pierwsze konkursy w programie Horyzont Europa. Na konkursy w latach 2021-2022 Komisja przeznaczyła 14,7 mld euro. Inwestycje te mają przyspieszyć transformację ekologiczną i cyfrową Europy oraz przyczynić się do trwałej odbudowy gospodarki po pandemii koronawirusa.

PROGRAMY INTERREG

Nabór projektów w transnarodowym programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027

Jesienią zostanie otwarty pierwszy nabór projektów w transnarodowym programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027. Platforma dla wnioskodawców (Applicant Community) programu gromadzi już ponad 360 instytucji.

Zapraszamy na 12. Doroczne Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego

Rozpoczęła się rejestracja na 12. Doroczne Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego, które odbędzie się w dniach 27 września – 1 października 2021 r. w formule wirtualnej. Organizatorami wydarzenia są MSZ Litwy, miasta Kowno i Kłajpeda oraz Związek Miast Bałtyckich, we współpracy z Komisją Europejską i projektem Let's Communicate.

Zapraszamy do konsultacji publicznych Programu ESPON 2030

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej rozpoczęło proces konsultacji publicznych Programu Współpracy ESPON 2030. Konsulacie będą trwały do 10 września br.

Zapraszamy do konsultacji publicznych Programu URBACT IV

W Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej rozpoczął się proces konsultacji publicznych Programu URBACT IV, który potrwa do 6 września br. URBACT jest adresowany do miast każdej wielkości. Pomaga wypracować praktyczne i innowacyjne metody rozwiązywania problemów regionów i miast.

Wystawa prac plastycznych pod tytułem „Ekologia bez granic”

Serdecznie zapraszamy na wystawę pod tytułem „Ekologia bez granic", prezentującą prace plastyczne dzieci ze szkół podstawowych z Polski i Obwodu Kaliningradzkiego FR, nagrodzone w konkursie zorganizowanym przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 z okazji Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia 2020 roku.

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj