Przejdź do komentarzy

REJESTRACJA NA WYDARZENIA ORGANIZOWANE W REGIONIE

Zapraszamy na pomorskie webinarium Programu URBACT 2021-2027 !

Zarejestruj się już dziś na Pomorskie webinarium programu URBACT 2021-2027, które odbędzie się 20 października 2021r. o godz. 11.00. Zdobyte informacje mogą pomóc napisać projekt i zdobyć środki na jego realizację.

Zapraszamy na pomorskie webinarium Programu ESPON 2021-2027 !

Webinarium odbędzie się w dniu 27 października br. o godz. 10.00 Rejestracja na webinarium Programu ESPON jest już otwarta !

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

EU4Health otwarto zaproszenia do składania wniosków w ramach programu prac na 2021 rok.

13 października na portalu Funding and Tennders opublikowano kolejne nabory projektów w ramach programu prac 2021.

Konkursy w ramach Horyzont Europa dla klastra Zdrowie na rok 2022 już ogłoszone!

Nowe konkursy w ramach programu Horyzont Europa na rok 2022 w klastrze Zdrowie zostały już oficjalnie ogłoszone i od 6 października 2021 r. otwarty jest też system składania wniosków.

Misje w ramach programu Horyzontu Europa oficjalnie uruchomione!

Komisja uruchomiła dziś pięć nowych misji UE. Są one nową i innowacyjną formą współpracy na rzecz poprawy jakości życia ludzi w Europie i poza nią. Celem misji UE jest stawienie czoła poważnym wyzwaniom w dziedzinie zdrowia, klimatu i środowiska oraz osiągnięcie ambitnych i inspirujących celów w tych obszarach. Program Horyzont Europa zapewni wstępne finansowanie misji w wysokości 1,9 mld euro do 2023 r.


Regionalne webinarium informacyjne nt. funduszy unijnych dla zdrowia 2021-2027 w dniu 6 października br.

Zapraszamy do udziału w webinarium nt. funduszy unijnych dla zdrowia 2021-2027, które odbędzie się dnia 6 października br. w formule online.

PROGRAMY INTERREG

Transgraniczny monitoring i obserwacja w Europie

ESPON – Europejska Sieć Obserwacji Terytorialnej – ma na celu wspieranie upowszechniania dobrych praktyk w zakresie monitorowania i obserwacji transgranicznej.

Ustalenia wspólnego 8 komitetu programującego Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Po prawie dwóch latach dyskusji z szerokim udziałem zainteresowanych stron we wszystkich krajach programu, Wspólny Komitet Programujący zatwierdził nowy Dokument Programowy Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Dołącz do platformy tworzenia partnerstw dla nowych projektów Interreg Region Morza Bałtyckiego!

Program Interreg Region Morza Bałtyckiego uruchomił internetową platformę (ang. Matchmaking platform), na której można nawiązać kontakt z partnerami z różnych krajów programu w celu przygotowania projektu. Pierwszy nabór zostanie ogłoszony już w listopadzie br. a od grudnia br. będzie można konsultować pomysł na projekt z pracownikami wspólnego sekretariatu.

Program Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027 został oficjalnie uruchomiony !

Wydarzenie inauguracyjne Programu Interreg Baltic Sea Region 2021-2027 odbyło się 28 września 2021 r. formie wirtualnej.

Zapraszamy na Pomorskie webinarium programu URBACT 2021-2027

Pomorskie webinarium programu URBACT 2021-2027odbędzie się w dniu 20 października 2021r. o godz. 11.00 w formie zdalnej.

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj