Przejdź do komentarzy

 

#Pomorski Horyzont to kampania Województwa Pomorskiego ukazująca efekty projektów zrealizowanych w latach 2014-2020 z programu Horyzont 2020.

Do końca czerwca, co dwa tygodnie, będziemy prezentować kolejne odsłony projektów z programu Horyzont 2020 w obszarach: zdrowie, zaawansowane technologie, energia – klimat – środowisko, transport – mobilność oraz wyzwania społeczne.

Partnerzy kampanii reklamowej: Agencja Rozwoju Pomorza, Enterprise Europe Network Pomorskie, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej, Samorząd Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w UE" (Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli).

#PomorskiHoryzont - Cykl kampanii promocyjnej

#OBSZAR ZDROWIE              #OBSZAR TECHNOLOGIE      #OBSZAR ŚRODOWISKO       #OBSZAR MOBILNOŚĆ              #OBSZAR SPOŁECZEŃSTWO

          

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

Program UE dla zdrowia 2021–2027 – wizja zdrowszej Unii Europejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami nt. programu EU4HEALTH z sesji informacyjnej jaka odbyła się w dniu 13 lipca 2021r.

Pierwsze konkursy w programie Horyzont Europa ruszyły !

Komisja Europejska otworzyła już pierwsze konkursy w programie Horyzont Europa. Na konkursy w latach 2021-2022 Komisja przeznaczyła 14,7 mld euro. Inwestycje te mają przyspieszyć transformację ekologiczną i cyfrową Europy oraz przyczynić się do trwałej odbudowy gospodarki po pandemii koronawirusa.

Horyzont Europa ogłasza pierwsze konkursy w ramach klastra 5: Klimat, energia, transport

Otwarty został nabór wniosków projektowych w ramach klastra 5: Klimat, energia, transport.

Nabór wniosków do Programu KE LIFE już otwarty !

Wnioski można składać przez portal Komisji Europejskiej: „Funding & tender" . Nowy program LIFE wspiera projekty w czterech obszarach i dwóch podprogramach związanych z ochroną środowiska oraz zmianami klimatycznymi.

Pierwsze konkursy w programie EU4Health zostały już ogłoszone!

Komisja Europejska ogłosiła Program Pracy EU4Health na 2021 rok, z budżetem w wysokości prawie 312 mln euro. Już 29 lipca 2021 r. otwarte zostaną zaproszenia do składania wniosków w pięciu konkursach dotyczących walki z nowotworami.

PROGRAMY INTERREG

Wystawa prac plastycznych „Ekologia bez granic” w Centrum Nauki Experyment

Lokalizacja wystawy prezentującej wyróżnione prace plastyczne wykonane przez dzieci z Polski i z Rosji w konkursie „Ekologia bez granic" została zmieniona.

Praca dla Kierownika Finansowego we Wspólnym Sekretariacie Programu Polska - Rosja

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, robi nabór na stanowisko Kierownika Finansowego w Olsztynie. Głównym celem Programu Polska-Rosja jest wspieranie współpracy transgranicznej w wymiarze społecznym, środowiskowym, gospodarczym i instytucjonalnym.

Program Region Morza Bałtyckiego - zaplanuj wydarzenia odbywające się jesienią

27 września rozpoczynaj się cykl imprez w ramach Programu Region Morza Bałtyckiego. Pierwsze odbędzie 12 roczne spotkanie związane ze Strategią Morza Bałtyckiego.

Program UBACT Transfer dobrych praktyk w miastach

Po sukcesie pierwszej generacji Sieci Transferu, których wyniki zostały zaprezentowane na Festiwalu Miast oraz zamieszczone w publikacji Transfer Dobrych Praktyk - Dlaczego nie w moim mieście? URBACT dał szanse kolejnej fali miast na skorzystanie z transferu praktyk.

Ocena oddziaływania na środowisko Programu Południowy Bałtyk 2021-2027

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z firmą Ekovert Łukasz Szkudlarek oraz z państwami uczestniczącym w programie (Dania, Litwa, Niemcy i Szwecja) rozpoczęło procedurę oceny oddziaływania na środowisko Programu Południowy Bałtyk 2021-2027.

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj