Przejdź do komentarzy

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

Kampania informacyjna RPI: FRSE na rzecz kształcenia zawodowego – webinar dla nauczycieli

Kuratorium Oświaty w Szczecinie we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w webinarium dotyczącym wsparcia kształcenia zawodowego przez programy i inicjatywy zarządzane przez FRSE.

Kampania informacyjna RPI: Mobilność edukacyjno – zawodowa uczniów szkół zawodowych

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w webinarium pt. „Mobilność edukacyjno-zawodowa uczniów szkół zawodowych".

Erasmus zmienia edukację szkolną na plus? Zajrzyj na kanał YT

Zapraszamy do obejrzenia materiału z zeszłorocznego III Kongresu Rozwoju Systemu Edukacji .

ERASMUS+ wyniki konkursu wniosków o Akredytację (termin składania wniosków: 29.10.2020 r.)

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji/ Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłasza wyniki konkursu wniosków o Akredytację złożonych w terminie do 29 października 2020 r. w akcji 1. Mobilność uczniów i kadry:

Program EU4HEALTH informacje po seminarium internetowym na temat programu na lata 2021-2027: Wizja zdrowszej Unii Europejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami po seminarium internetowym jakie odbyło się w dniu 22 stycznia br., nt. programu EU4HEALTH 2021-2027.

PROGRAMY INTERREG


Interreg Europa zaprasza na tematyczne warsztaty: współpraca uczelni i przemysłu

Eksperci platformy learningowej programu Interreg Europa zapraszają na warsztaty online University-Industry Collaboration, które odbędą się 11 marca 2021 roku, w godz. 14:00 - 17:00.

Interreg Europa: seria krótkich webinariów na temat MŚP i zatrzymywania młodych talentów

Eksperci platformy learningowej programu Interreg Europa zapraszają w marcu na trzy webinaria online.

Interreg Europa zaprasza na webinarium na temat powtórnego użycia wody oraz Europejskiego Zielonego Ładu

Eksperci platformy learningowej programu Interreg Europa zapraszają na webinarium Water reuse and the European Green Deal, które odbędzie się 9 marca 2021 roku, w godz. 10:00 - 11:30.

Zmieniona wersja Wspólnego Programu Operacyjnego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020

Pragniemy poinformować, że poprawiona wersja Wspólnego Programu Operacyjnego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 jest dostępna w zakładce „O Programie" - „Dokumenty".

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj