Przejdź do komentarzy

Warsztaty dotyczące przyszłych pomorskich inicjatyw w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2020+

Już dzisiaj zapraszamy na "Warsztaty dotyczące przyszłych pomorskich inicjatyw w Programie Południowy Bałtyk 2020+", które odbędą się 11 grudnia 2019 r., w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym.

 

Zapraszamy na Warsztaty dotyczące przyszłych pomorskich inicjatyw w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2020+, które odbędą się dnia 11 grudnia br. w Gdańsku.

 

Warsztaty będą okazją do dyskusji na temat potrzeb beneficjentów możliwych do realizacji w przyszłym programie Południowy Bałtyk 2020+, oraz ich gotowości do zaangażowania się w nowe przedsięwzięcia unijne.

Warsztaty prowadzone będą modułowo, tj. sesja plenarna oraz część warsztatowa prowadzona przez doświadczonych ekspertów. Będzie to również możliwość do wymiany doświadczeń oraz podzielenia się własnymi przemyśleniami co do kształtu przyszłego programu, usprawnień w systemie wdrażania i zakresie przyszłych projektów.

*** Zapraszamy do udziału i zarezerwowania czasu w dniu
11 grudnia br., na wydarzenie.

Program spotkania

Zarejestruj się na spotkanie

 

Podsumowanie spotkania:

Raport podsumowujący spotkanie - kliknij TUTAJ

Sesja plenarna (prezentacje):

Prelegenci:

Dominika Butkiewicz - Program Interreg Południowy Bałtyk - podsumowanie 

Magda Leszczyna-Rzucidło - Dobre praktyki i oferta projektu Umbrella

Robert Mazurkiewicz - Interreg 2020+

Sesja warsztatowa:

Jakub Fedorowicz - prezentacja z warsztatu

Robert Mazurkiewicz - prezentacja warsztatu 

Joanna Przedrzymirska - prezentacja z warsztatu

 

view szablon artykułu

Aktualności

Norwegia wycofuje się z finansowania Programu Sprawiedliwość

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Norwegii poinformowało o wycofaniu się z planowanej współpracy z Polską w ramach Programu Sprawiedliwość, finansowanego z tzw. funduszy norweskich.

Program Kultura - materiały ze szkoleń

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami ze szkoleń dla wnioskodawców Programu Kultura MF EOG 2014-2021.

Program Kultura - materiały ze spotkania dot. nawiązywania partnerstw

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, ze spotkania dot. nawiązywania partnerstw, którego celem było nawiązanie nowego partnerstwa lub pogłębienie już istniejącej współpracy w planowanych projektach w ramach Programu Kultura MF EOG 2014-2021.

Szkolenie dla wnioskodawców Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu - Obszar Energetyka

NFOŚiGW zaprasza na szkolenie wnioskodawców zainteresowanych wzięciem udziału w planowanych konkursach z obszaru energetyki, finansowanych ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu.

Program Edukacja - nabór wniosków na wizyty przygotowawcze

Nabór jest otwarty dla wniosków składanych na realizację inicjatywy Wizyty przygotowawcze w ramach Programu Edukacja finansowanego ze środków EOG 2014-2021.


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

                                    

                                   Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj