Przejdź do komentarzy

Warsztaty dotyczące przyszłych pomorskich inicjatyw w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2020+

Już dzisiaj zapraszamy na "Warsztaty dotyczące przyszłych pomorskich inicjatyw w Programie Południowy Bałtyk 2020+", które odbędą się 11 grudnia 2019 r., w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym.

 

Zapraszamy na Warsztaty dotyczące przyszłych pomorskich inicjatyw w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2020+, które odbędą się dnia 11 grudnia br. w Gdańsku.

 

Warsztaty będą okazją do dyskusji na temat potrzeb beneficjentów możliwych do realizacji w przyszłym programie Południowy Bałtyk 2020+, oraz ich gotowości do zaangażowania się w nowe przedsięwzięcia unijne.

Warsztaty prowadzone będą modułowo, tj. sesja plenarna oraz część warsztatowa prowadzona przez doświadczonych ekspertów. Będzie to również możliwość do wymiany doświadczeń oraz podzielenia się własnymi przemyśleniami co do kształtu przyszłego programu, usprawnień w systemie wdrażania i zakresie przyszłych projektów.

*** Zapraszamy do udziału i zarezerwowania czasu w dniu
11 grudnia br., na wydarzenie.

Program spotkania

Zarejestruj się na spotkanie

 

Podsumowanie spotkania:

Raport podsumowujący spotkanie - kliknij TUTAJ

Sesja plenarna (prezentacje):

Prelegenci:

Dominika Butkiewicz - Program Interreg Południowy Bałtyk - podsumowanie 

Magda Leszczyna-Rzucidło - Dobre praktyki i oferta projektu Umbrella

Robert Mazurkiewicz - Interreg 2020+

Sesja warsztatowa:

Jakub Fedorowicz - prezentacja z warsztatu

Robert Mazurkiewicz - prezentacja warsztatu 

Joanna Przedrzymirska - prezentacja z warsztatu

 

view szablon artykułu

Aktualności

Nabór wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów

Na stronach internetowych Rady Państw Morza Bałtyckiego ukazało się ogłoszenie o planowanym naborze wniosków w pierwszej edycji Instrumentu Wspierania Projektów na lata 2020-2022.

Szkolenia dla potencjalnych beneficjentów Programu Kultura!

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza na szkolenia dla potencjalnych beneficjentów Programu Kultura w ramach Funduszy norweskich i EOG na lata 2014 – 2021, organizowane 6 i 7 lutego 2020 r. w Warszawie.

Konsultacje Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Edukacja dla Demokracji rozpoczynają konsultacje Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny w ramach Funduszy norweskich i EOG.

Sprawy wewnętrzne - materiały ze spotkania informacyjnego

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi otwartego naboru wniosków w obszarze "Międzynarodowa współpraca policyjna i zwalczanie przestępczości" w ramach Funduszy Norweskich i EOG.

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy - spotkania regionalne

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań regionalnych organizowanych w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego ze środków Funduszy norweskich i EOG.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

                                    

                                   Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj