Przejdź do komentarzy

Aktualności

Uruchomiono nowy fundusz EaSI

Uruchomiono nowy fundusz o nazwie Instrument Finansowany EaSI z funduszem pożyczkowym w wysokości 200 mln EUR w celu zwiększenia zdolności kredytowej instytucji mikrofinansowych i pożyczkodawców przedsiębiorstw społecznych w Europie.

EaSI Finansowane Instrument zapewnia uprzywilejowane i podporządkowane kredyty dla instytucji mikrofinansowania i kredytodawców przedsiębiorstw społecznych w celu zwiększenia akcji kredytowej do mikroprzedsiębiorstw i przedsiębiorstw społecznych. 

W celu wspierania tworzenia miejsc pracy i włączenia społecznego instrument finansowany z EaSI ma na celu poprawę dostępu do finansowania dla:

  • mikroprzedsiębiorstwa, w tym osoby samozatrudnione i zatrudniające osoby wrażliwe
  • przedsiębiorstwa społeczne

Fundusz pożyczkowy jest partnerstwem między UE , Europejskim Bankiem Inwestycyjnym i Europejskim Funduszem Inwestycyjnym . Europejski Fundusz Inwestycyjny  został wybrany jako zarządzającego funduszem.

Powiązane linki

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

                                    

                                   Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj