Przejdź do komentarzy

Aktualności

Szkolenia online dotyczące przygotowania wniosków do Programu LIFE

Już 26 i 27 maja odbędą się dwa szkolenia online dla wnioskodawców dotyczące przygotowania wniosków projektowych LIFE w Podprogramie działań na rzecz środowiska

Szkolenia będą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat tego jak przygotować dobry wniosek. Przedstawiona zostanie metodyka przygotowania projektu LIFE oraz zakres informacji przedstawianych we wniosku. Swoim doświadczeniem podzielą się zaproszeni eksperci - przedstawiciele Komisji Europejskiej. 

 

26 maja - obszar LIFE Przyroda i różnorodność biologiczna

27 maja - obszar LIFE Środowisko i efektywne gospodarowanie zasobami

Więcej informacji na stronie www.nfosigw.gov.pl

 

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniach można dokonać przez wypełnienie odpowiedniego formularza poniżej: 

Przyroda i różnorodność biologiczna 26.05.2020 r.

Środowisko i efektywne gospodarowanie zasobami 27.05.2020 r.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.



Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj