Przejdź do komentarzy

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

Rozwój partnerstwa na rzecz zdrowia w Europie – IMI Stakeholder Forum w ramach programu Horyzont Europa 2021-2027

Forum Inicjatywy Leków Innowacyjnych (IMI) 2020 odbędzie się online we wtorek, 10 listopada 2020 r. w godzinach 9:15 – 12:40. Tematem tegorocznego forum są „Szersze horyzonty: rozwój partnerstwa na rzecz zdrowia w Europie". IMI zaprasza wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim: naukowców, przedstawicieli przemysłu, grup pacjentów, organów regulacyjnych ds. leków itp.

Projekt porządku obrad oraz rejestracja (bezpłatna, ale obowiązkowa). Termin rejestracji upływa               8 listopada 2020 roku.

Tegoroczne Forum będzie podsumowaniem osiągnięć IMI, a prelegenci wysokiego szczebla omówią to, co się dobrze sprawdziło a co można poprawić w ramach przygotowywanego nowego partnerstwa na rzecz zdrowia (Innovative Health Initiative) w ramach programu Horyzont Europa 2021-2027. Nowe partnerstwo ma obejmować szerszy, poza przemysłem farmaceutycznym, zakres partnerów prywatnych.

Wydarzenie to wykorzysta przykład raka pediatrycznego jako studium przypadku w celu przeanalizowania, jak proponowana współpraca mogłaby funkcjonować w praktyce.

Zapraszam również do korzystania z miesięcznego Newslettera IMI.

Materiały ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

view szablon artykułu

PROGRAMY INTERREG

Wspólne działania i priorytety 2021+ na XVIII Forum Rosyjskim

26.10.2020 zachęcamy do udziału w sesji organizowanej przez Program Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Zwycięzcy wirtualnego rajdu rowerowego “Polska-Rosja”

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami wirtualnego rajdu rowerowego zorganizowanego przez Program Polska-Rosja.

Przyszłość Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027

Zapraszamy do udziału w warsztatach online dotyczących przygotowania Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027.

Wyniki konkursu fotograficznego

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Program Region Morza Bałtyckiego.

Przygotowanie części finansowej raportu okresowego/ końcowego projektu w programie Polska - Rosja

Wspólny Sekretariat Techniczny przygotował dokument „Przygotowanie części finansowej raportu okresowego/ końcowego projektu".

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj