Przejdź do komentarzy

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

IV Konferencja B+R: EU Green Deal Call, konkursy POIR i EIC Accelerator

14 października 2020 r. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej organizuje czwartą edycję konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?". W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule wirtualnej.

Tegoroczną edycję konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?" kierowana jest do firm, które już rozwijają lub w najbliższej przyszłości chcą rozwijać swoją działalność innowacyjną i aplikować o fundusze europejskie.

Podczas konferencji podsumowane zostaną poprzednie lata: co udało się osiągnąć polskim przedsiębiorstwom dzięki środkom z PR Horyzont 2020, a także z funduszy strukturalnych (POIR, RPO). Zaprezentowane zostaną najbliższe konkursy m.in.: European Green Deal w Horyzoncie 2020 oraz oferta POIR. Dodatkowo pojawią się informacje, co przyniesie kolejna perspektywa:  kiedy otwarte zostaną pierwsze nabory oraz które priorytety będą wspierane.

Konferencja to tradycyjnie bogaty cykl warsztatów. W tym roku poświęcone one będą ostatniemu w H2020 wielkiemu zaproszeniu do składania wniosków (Green Deal), konkursom POIR i przyszłym naborom (EIC Accelerator), jak również całej serii kompetencji niezbędnych do skutecznego aplikowania i realizowania projektów. W ramach Innovation Coach zaoferujemy warsztaty poświęcone zarządzaniu projektami, ulgom podatkowym na B+R czy kapitałowi ludzkiemu.

Patronami IV Konferencji B+R są Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Klimatu.

Agenda oraz rejestracja na konferencję są dostępne na stronie IV Konferencja B+R 2020.

Rejestracja na poszczególne warsztaty zostanie otwarta w najbliższych dniach. Będzie ona dostępna dla osób zarejestrowanych na konferencję.

Materiały ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

view szablon artykułu

PROGRAMY INTERREG

Wspólne działania i priorytety 2021+ na XVIII Forum Rosyjskim

26.10.2020 zachęcamy do udziału w sesji organizowanej przez Program Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Zwycięzcy wirtualnego rajdu rowerowego “Polska-Rosja”

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami wirtualnego rajdu rowerowego zorganizowanego przez Program Polska-Rosja.

Przyszłość Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027

Zapraszamy do udziału w warsztatach online dotyczących przygotowania Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027.

Wyniki konkursu fotograficznego

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Program Region Morza Bałtyckiego.

Przygotowanie części finansowej raportu okresowego/ końcowego projektu w programie Polska - Rosja

Wspólny Sekretariat Techniczny przygotował dokument „Przygotowanie części finansowej raportu okresowego/ końcowego projektu".

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj