Przejdź do komentarzy

PROGRAMY CENTRALNE I INNE

Dni Mobilności Miejskiej 2020

W dniach 29 września - 2 października 2020r. odbędą się Dni mobilności Miejskiej 2020 - wydarzenie online, pozwoli uczestnikom na udział w debatach i wymianę wiedzy fachowej na temat najważniejszych tematów mobilności w mieście.

Konferencja łączy dwa wiodące wydarzenia z europejskiego kalendarza transportowego: konferencję CIVITAS Forum i Europejską konferencję na temat planów zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP). Umożliwi to decydentom, władzom lokalnym, naukowcom, organizacjom pozarządowym, praktykom transportu miejskiego, urbanistom i wszystkim, którzy wdrażają koncepcję SUMP, dzielenie się swoimi doświadczeniami na wirtualnym forum. 

Podczas cyfrowej konferencji delegaci usłyszą historie sukcesu zrównoważonej mobilności miejskiej z projektów CIVITAS Living Labs - oraz inne przykłady pionierskiej doskonałości z Europy i nie tylko. Zapewnią one uczestnikom inspirację, narzędzia i know-how, aby dalej rozwijać czysty i zrównoważony transport zgodnie z Europejskim Zielonym Ładem.

Dzięki tak bogatemu doświadczeniu i dzieleniu się wiedzą, Dni Mobilności Miejskiej stanowią idealną okazję do cyfrowej sieci, debaty na temat kluczowych zagadnień i wymiany pomysłów na temat pojawiających się trendów i technologii transportowych oraz najnowszych osiągnięć w planowaniu zrównoważonej mobilności miejskiej.

Konferencja wykroczy również poza transport, łącząc inicjatywy w zakresie mobilności bezemisyjnej z szerszymi wysiłkami UE na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatycznym i uczynienia Europy kontynentem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla do 2050 r. Działania konferencji będą również dotyczyły odporności mobilności miejskiej w nieprzewidzianych okolicznościach oraz podsumowania wniosków wyciągniętych do tej pory podczas pandemii COVID-19. 

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu, odwiedź witrynę internetową Eltis . W przypadku pytań prosimy o kontakt z zespołem Urban Mobility Days pod adresem info@eumd.org.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ

view szablon artykułu

PROGRAMY INTERREG

Wspólne działania i priorytety 2021+ na XVIII Forum Rosyjskim

26.10.2020 zachęcamy do udziału w sesji organizowanej przez Program Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Zwycięzcy wirtualnego rajdu rowerowego “Polska-Rosja”

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami wirtualnego rajdu rowerowego zorganizowanego przez Program Polska-Rosja.

Przyszłość Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027

Zapraszamy do udziału w warsztatach online dotyczących przygotowania Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027.

Wyniki konkursu fotograficznego

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Program Region Morza Bałtyckiego.

Przygotowanie części finansowej raportu okresowego/ końcowego projektu w programie Polska - Rosja

Wspólny Sekretariat Techniczny przygotował dokument „Przygotowanie części finansowej raportu okresowego/ końcowego projektu".

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj