Aktualności

Transgraniczny konkurs fotograficzny „Odkryj uroki polsko-rosyjskiego pogranicza”

Z okazji Dnia Europy, obchodzonego co roku 9 maja ogłoszony został konkurs fotograficzny pt. „Odkryj uroki wyjątkowego polsko-rosyjskiego pogranicza"!

Do udziału zapraszamy zarówno profesjonalnych fotografów jak i fotoamatorów. Konkurs skierowany jest do wszystkich grup wiekowych, a udział w nim jest bezpłatny.

Zasady udziału są bardzo proste. Wystarczy wybrać jedną z czterech zaproponowanych przez nas kategorii i zrobić piękne zdjęcie w obszarze objętym wsparciem Programu, a następnie przesłać je drogą mailową wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Kategorie do wyboru:

  1. Projekty realizowane w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.
  1. Piękno przyrody polsko-rosyjskiego pogranicza.
  1. Dziedzictwo kulturowe (obszaru objętego Programem).
  1. Zwyczaje, tradycje, kuchnia i rytuały w Polsce/ w Rosji.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w regulaminie zamieszczonym pod tym postem.

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2021 r.do godziny 15:00.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Materiał pochodzi ze strony: http://www.plru.eu/pl/aktualnosci/731,Transgraniczny-konkurs-fotograficzny-Odkryj-uroki-wyjatkowego-polsko-rosyjskiego-pogranicza

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.