AKTUALNOŚCI

Konsultacje na temat partnerstwa Clean Energy Transition Partnership w programie Horyzont Europa

Konsultacje na temat proponowanego partnerstwa na rzecz transformacji czystej energii w ramach przyszłego programu badań i innowacji Horyzont Europa (2021–2027)

Celem tych konsultacji jest uzyskanie opinii zainteresowanych stron i obywateli UE na temat proponowanego partnerstwa na rzecz transformacji czystej energii w ramach przyszłego programu badań i innowacji Horyzont Europa (2021–2027). Konsultacje potrwają do 31 sierpnia. Zachęcamy do udziału!

Wypełnij ankietę

Partnerstwo przyspieszy transformację energetyczną we wszystkich jej wymiarach: umożliwi wspólne programy badań i innowacji od poziomu regionalnego aż po poziom globalny, wspierane przez przemysł, organizacje publiczne i obywatelskie, dzięki czemu Europa będzie liderem innowacji w dziedzinie energii i ostatecznie stanie się pierwszym kontynentem neutralnym dla klimatu.

 

Materiały ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.