Zima 2019

Dzień z Horyzontem 2020, już w marcu.

Zapraszamy na trzecią edycję naszego Dnia z Horyzontem 2020, która odbędzie się 25 marca 2020 r. w – tak jak dwie poprzednie – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Już dziś zapraszamy na trzecią edycję Dnia z Horyzontem 2020, która odbędzie się 25 marca 2020 r. w – tak jak dwie poprzednie – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Podczas wydarzenia eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE przedstawią ofertę programu dla naukowców, przedsiębiorców i instytucji w ostatnich konkursach programu na rok 2020. Beneficjenci programu podzielą się swoim doświadczeniem i przedstawią korzyści wynikające z realizacji projektów w Horyzoncie 2020. Zarysowane zostaną także możliwości, które otworzą się po roku 2020, w nowym programie Horyzont Europa.

 

Celem wydarzenia jest w szczególności dotarcie do nowych potencjalnych beneficjentów Horyzontu 2020. Do dyspozycji uczestników będą również eksperci KPK ze wszystkich obszarów tematycznych oraz eksperci Regionalnych Punktów Kontaktowych, z którymi będzie można odbyć krótkie konsultacje i umówić się na dalszą współpracę, mającą na celu przygotowanie wniosku projektowego.

 

Rejestracja zostanie otwarta wkrótce na stronie KPK PB UE.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.