Zima 2019

Po spotkaniu informacyjnym Polska-Rosja

$image_alt

4 listopada br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się spotkanie informacyjne Programu Polska-Rosja 2014-2020. Zapraszamy do pobrania prezentacji ze spotkania.

Spotkanie jest organizowane przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Litwa-Polska-Rosja 2007-2013 oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Podczas spotkania przedstawiciele wspólnego sekretariatu technicznego zaprezentują cele i planowane działania nowego Programu Polska-Rosja 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 listopada br. w godz. 11:00-14:00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, przy ul. Okopowej 21/27, w Gdańsku. W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacji pozarządowych oraz środowisk akademickich.

Rejestracja na spotkanie jest dostępna tutaj.

Zaproszenie Dyrektora Radomira Matczaka

Prezentacja ze spotkania

 

Konferencja Polska-Rosja 2014-2020

 
8 grudnia 2016 roku w Gdańsku zaplanowana jest wspólna konferencja oficjalnie otwierająca nowy Program Współpracy Transgranicznej POLSKA-ROSJA 2014-2020 oraz podsumowująca wdrażanie Programu Współpracy Transgranicznej PWT LITWA-POLSKA-ROSJA 2007-2013.

Jednym z głównych celów konferencji jest prezentacja najważniejszych osiągnięć realizacji Programu Litwa-Polska-Rosja 2007-2013, jak również symboliczne zamknięcie Programu. Ponadto w trakcie wydarzenia zostanie oficjalnie otwarty nowy Program Współpracy Transgranicznej POLSKA-ROSJA 2014-2020, a uczestnicy zostaną zapoznani z jego założeniami i pierwszymi zadaniami. 

Równocześnie, podczas całego przebiegu konferencji potencjalni wnioskodawcy nowego Programu POLSKA-ROSJA 2014-2020 będą mieli możliwość wzięcia udziału w Forum Poszukiwania Partnerów. Forum to zorganizowane w postaci tematycznych punktów kontaktowych będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy z potencjalnymi partnerami z obu krajów w planowanych projektach. 

Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy zapewnią również tłumaczenie na język polski, rosyjski i litewski. Więcej szczegółów wkrótce.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

Starsze wiadomości

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”, dnia 28.11.2019r., w Warszawie

„Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje" w ramach Norweskiego Mechanizmu - dowiedz się jak uzyskać wsparcie na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług w Twojej firmie!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje".

Wsparcie finansowe będzie oferowane w formule otwartych konkursów w trzech obszarach tematycznych:

  • Innowacje w zakresie zielonych technologii (green industry innovation);
  • Innowacje w obszarze wód morskich i śródlądowych (blue growth);
  • Technologie poprawiające jakość życia (welfare technologies).

Dotacje będą mogły pokryć do 70% kosztów kwalifikowanych i wynosić nawet 8 mln zł.

Dodatkowo przewidziano tzw. "Schemat małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet" – osobna pula środków, o które mogą starać się firmy, których właścicielkami lub współwłaścicielkami są kobiety.

Czynnikiem zwiększającym szanse otrzymania grantu będzie realizacja projektu grantowego w partnerstwie z podmiotem norweskim.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Termin

28.11.2019

09:45 - 15:00

Miejsce

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 81/83, Warszawa, sala 030

Więcej informacji

view szablon artykułu