UE
PROGRAMY INTERREG
Konferencja Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego w Hamburgu 19-20 października

Konferencja Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego w Hamburgu 19-20 października

źródło: MFiPR
13.09.2022
Dominika Niksa
Dominika
Niksa
AUTOR
Dominika Niksa
Dominika
Niksa
13.09.2022

Rozpoczęła się rejestracja na konferencję Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego (RMB), która odbędzie się w Hamburgu w dniach 19-20 października br.

Konferencja programu to pierwsze od czasów pandemii stacjonarne spotkanie organizowane przez Wspólny Sekretariat/Instytucję Zarządzającą Programem we współpracy z miastem Hamburg.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, które będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń i poznania zasad Programu RMB. Na wydarzeniu przedstawione zostaną osiągnięcia regionów, jako bardziej ekologicznych, innowacyjnych i rozważnie korzystających z zasobów naturalnych – dzięki udziałowi w projektach transnarodowych. Mamy nadzieję, że spotkanie stanie się źródłem inspiracji dla innych regionów i zachęci je do podjęcia zmian i wspólnej, międzynarodowej pracy.

Na spotkaniu zostaną także przedstawione szczegóły zbliżających się naborów oraz możliwości finansowania oferowane przez program. Poznasz doświadczenia dotychczasowych beneficjentów, dowiesz się jak rozwinąć swój pomysł na projekt oraz poszerzysz swoją sieć zawodową.

Jeśli masz pomysł na ekologiczny i innowacyjny region, ta konferencja jest również dla Ciebie!

Rejestracja jest otwarta do 4 października.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegółowy program: Interreg Baltic Sea Region Programme Conference 2022 – Interreg Baltic Sea Region (interreg-baltic.eu)

 

Źródło: ewt.gov.pl

Dowiedz się więcej

Referat Programów Międzynarodowych UMWP

Kontakt:
+48 58 326 86 83
programymiedzynarodowe@pomorskie.eu.

Siedziba

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
pokój 501 i 517 (III piętro)