AKTUALNOŚCI

Zmodyfikowane wzory raportów finansowych dla beneficjentów

W ramach programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 Wspólny Komitet Monitorujący Programu zatwierdził zmodyfikowane wersje dwóch dokumentów dot. raportów finansowych.

Uprzejmie informujemy, że 22 września br. Wspólny Komitet Monitorujący Programu zatwierdził zmodyfikowane wersje dwóch dokumentów – okresowego raportu finansowego projektu część B oraz końcowego raportu finansowego projektu część B.

Dokumenty w języku angielskim dostępne są na stronie w zakładce „Dla beneficjentów" – „Dokumenty dla beneficjentów". Poprzednie wersje raportów  zostały przeniesione do archiwum.

Więcej informacji TUTAJ

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.