AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na Wydarzenie Roczne Programu „Ekologia bez granic”

W imieniu Instytucji Zarządzającej Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 zapraszamy na Wydarzenie Roczne „Ekologia bez granic", które odbędzie się 16 grudnia 2020 r. Z powodu pandemii w tym roku wydarzenie będzie zorganizowane w formule on-line.

Webinar będzie okazją do przedstawienia stanu realizacji Programu oraz projektów zatwierdzonych w CT „Środowisko" realizowanych na polsko-rosyjskim pograniczu. Ponadto, zostanie zaprezentowany aktualny stan Morza Bałtyckiego oraz narzędzia, które można wykorzystać w celu jego poprawy. Na koniec spotkania przedstawimy informacje związane z przygotowaniem Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027.

Podczas wydarzenia zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne w trzech językach: polskim, rosyjskim oraz angielskim.

Rejestracji można dokonać najpóźniej do 9 grudnia br., pod linkiem:  https://plru.eu/pl/rejestracja-na-wydarzenie

Dokumenty do pobrania:

Materiały pochodzą ze strony https://plru.eu

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.