AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na doroczne wydarzenie programu „Ekologia bez granic”

Instytucja Zarządzająca Programem Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 serdecznie zaprasza na Doroczne Wydarzenie Programu „Ekologia bez granic", które odbędzie się 16 grudnia 2020 roku . W tym roku w związku z pandemią odbędzie się on w Internecie.

Doroczne Wydarzenie będzie okazją do przedstawienia aktualnego stanu realizacji Programu i projektów realizowanych w ramach CT „Środowisko" na pograniczu polsko-rosyjskim. Podczas webinarium zostanie również przedstawiony aktualny stan Morza Bałtyckiego oraz narzędzia, które można wykorzystać do jego poprawy. Ponadto udzielimy informacji związanych z przygotowaniem Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027.   

Podczas corocznego wydarzenia programowego zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne polsko-rosyjsko-angielskie.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się do 9 grudnia 2020 r. , Korzystając z linku: https://plru.eu/pl/rejestracja-na-wydarzenie

Dokumenty do pobrania:

Agenda corocznego wydarzenia_EN (plik w formacie pdf; rozmiar: 972 KB)

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.