AKTUALNOŚCI

Zaproszenie do składania ofert w ESPON 2020

$image_alt

Do 16 sierpnia br. można składać oferty wykonania usługi pt.: "Transnational Outreach Support 2016-2019".

Głównym celem zaproszenia do składania ofert "Transnational Outreach Support 2016-2019" jest zawarcie umowy z usługodawcą, który zapewni wsparcie strategiczne dla ESPON EUWT (Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej) w implementacji innowacyjnych i ukierunkowanych działań informacyjnych na poziomie transnarodowym, krajowym, regionalnym i lokalnym.

Działania realizowane w ramach kontraktu będą obejmować: organizację wydarzeń w innowacyjny sposób, projektowanie krótkich publikacji, prowadzenie kampanii promocyjnych i tłumaczenia językowe.

Zainteresowane osoby mogą otrzymać pełną dokumentację zamówienia wraz z załącznikami, po przesłaniu prośby na adres tenders@espon.eu lub na stronie Portail des Marchés Publics (dokumenty będą dostępne do 5 września br. do godziny 10:30 - czas środkowoeuropejski).

Ofertę trzeba przesyłać najpóźniej 12 września 2016 r. do godziny 10:30 (czas środkowoeuropejski).

Budżet - max. 1,38 mln euro.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Programu ESPON.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.