Zima 2019

Zaproszenie do składania ofert w ESPON 2020

$image_alt

Do 16 sierpnia br. można składać oferty wykonania usługi pt.: "Transnational Outreach Support 2016-2019".

Głównym celem zaproszenia do składania ofert "Transnational Outreach Support 2016-2019" jest zawarcie umowy z usługodawcą, który zapewni wsparcie strategiczne dla ESPON EUWT (Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej) w implementacji innowacyjnych i ukierunkowanych działań informacyjnych na poziomie transnarodowym, krajowym, regionalnym i lokalnym.

Działania realizowane w ramach kontraktu będą obejmować: organizację wydarzeń w innowacyjny sposób, projektowanie krótkich publikacji, prowadzenie kampanii promocyjnych i tłumaczenia językowe.

Zainteresowane osoby mogą otrzymać pełną dokumentację zamówienia wraz z załącznikami, po przesłaniu prośby na adres tenders@espon.eu lub na stronie Portail des Marchés Publics (dokumenty będą dostępne do 5 września br. do godziny 10:30 - czas środkowoeuropejski).

Ofertę trzeba przesyłać najpóźniej 12 września 2016 r. do godziny 10:30 (czas środkowoeuropejski).

Budżet - max. 1,38 mln euro.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Programu ESPON.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.