AKTUALNOŚCI

Zaproszenie do składania ofert na realizację badania stosowanego „Digital innovation in governance and public service provision”

ESPON_logo

Przetarg ma na celu wyłonienie wykonawcy badania – analizy transformacji sektora publicznego oraz świadczenia usług za pomocą cyfrowej innowacji, przy uwzględnieniu różnorodności obszaru Europy pod względem kapitału społeczno-gospodarczego, kulturowego i środowiskowego w różnych miastach.

 

Budżet na realizację badania wynosi 750 000 EUR. Oferty można składać najpóźniej do 23 marca 2020.

Ogłoszenie o procedurze zostało opublikowane:

Więcej informacji na stronie ESPON:  https://www.espon.eu/participate/calls/open-calls/call-tenders-digital-innovation-governance-and-public-service-provision

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.