Aktualności

Zapraszamy na spotkanie pn. "South Baltic networking meeting #2"

W dniu 21 września 2021 roku w godzinach 10-12:30 na platformie ZOOM odbędzie się wirtualne spotkanie organizowane przez Wspólny Sekretariat programu Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027

Spotkanie jest organizowane w ramach cyklu wydarzeń związanych z obchodami 10 lat Europejskiego Dnia Współpracy.

Pierwsza część spotkania będzie poświęcona dyskusji na temat "Partnerzy projektu i społeczność lokalna – przykłady zaangażowania we współpracę transgraniczną, na czele z przedstawicielami projektów".

W drugiej części spotkania uczestnicy zostaną poproszeni o przejście do tzw. "pokojów tematycznych", aby kontynuować dyskusję, zaprezentować własne przykłady angażowania lokalnych społeczności we współpracę transgraniczną

Celem spotkania jest połączenie nie tylko projektów Południowego Bałtyku, ale także innych programów unijnych i ich projektów, które mają wspólne wartości i cele.

Mile widziani przedstawiciele lokalnych społeczności i organizacji, które współpracują przy projektach finansowanych ze środków unijnych lub chciałyby nawiązać taką współpracę.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej Wspólnego Sekretariatu:

https://southbaltic.eu/-/registration-is-open-for-the-interreg-south-baltic-networking-meeting-2

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.