AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z raportem KPK dot. statysk polskich beneficjentów w programie Horyzont 2020

Ponad 686 mln euro dofinansowania pozyskali polscy beneficjenci programu Horyzont 2020 – wynika z najnowszego raportu uczestnictwa w H2020 przygotowanego przez Dział Statystyk i Analiz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. Raport powstał na podstawie danych z Komisji Europejskiej z 4 grudnia 2020 r.

Z najnowszych, grudniowych danych wynika, że w ramach programu HORYZONT 2020, już 845 (+4 od ostatniej publikacji 8 października br.) polskich beneficjentów uzyskało dofinansowanie prawie 686,3 mln euro (+6,1 mln) w 1827 (+33) projektach, w tym 299 (+2) koordynacje.

Cały raport dostępny jest TUTAJ

 

Materiał pochodzi ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.